PcPrograms
Bine ati venit pe forumul PcPrograms , Aici ve-ti putea gasi programele ideeale pentru Pc-ul dumneavostra ! . Pentru a putea Downloada programele trebuie sa va inregistrati !


Alăturati-vă forumului, este rapid si usor

PcPrograms
Bine ati venit pe forumul PcPrograms , Aici ve-ti putea gasi programele ideeale pentru Pc-ul dumneavostra ! . Pentru a putea Downloada programele trebuie sa va inregistrati !
PcPrograms
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

doresc o sugestie

2 participan?i

In jos

doresc o sugestie Empty doresc o sugestie

Mesaj  molnarg81 Sam Feb 20, 2010 9:34 am

daca ma poate ajuta cineva cu un sfat. Am un fisier (test_iq.xls) care ruleaza doar in Excel, iar in OpenOfficeCalc se deschide dar nu-mi ruleaza animatiile din el. De ce nu-i compatibil ? Ce soft as putea descarca ca sa-mi ruleze cu exceptia M.Excel binenteles ?

molnarg81

Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

doresc o sugestie Empty Re: doresc o sugestie

Mesaj  Florin ™ Lun Mar 15, 2010 5:59 pm

molnarg81 a scris:daca ma poate ajuta cineva cu un sfat. Am un fisier (test_iq.xls) care ruleaza doar in Excel, iar in OpenOfficeCalc se deschide dar nu-mi ruleaza animatiile din el. De ce nu-i compatibil ? Ce soft as putea descarca ca sa-mi ruleze cu exceptia M.Excel binenteles ?

daca ai microsoft office cu licenta trebuie sa mearga si animatia am si eu asa ceva ... si merge perfect Neutral ... poate ai ceva crackuit sau stiu eu Neutral ... nush Smile cauta pe filelist daca deti un cont daca nu ... iti dau eu torentu ! .
Florin ™
Florin ™
Admin PcPrograms
Admin PcPrograms

Numarul mesajelor : 246
Varsta : 31
Location : Timisoara
Data de inscriere : 01/08/2008

https://pcprograms.forumgratuit.ro

Sus In jos

doresc o sugestie Empty Re: doresc o sugestie

Mesaj  molnarg81 Vin Mar 19, 2010 8:26 pm

Mersi mult florin, eu stiu k merge cu Excel-ul din M.Office, dar voiam sa stiu daca merge si cu altceva. Doar asa pt. cultura mea generala. Mi se pare totusi ciudat ca nu am gasit un soft compatibil, merge doar pe Excel.

molnarg81

Numarul mesajelor : 4
Data de inscriere : 20/02/2010

Sus In jos

doresc o sugestie Empty Re: doresc o sugestie

Mesaj  Florin ™ Mar Mar 30, 2010 9:53 pm

np ... CLOSED!
Florin ™
Florin ™
Admin PcPrograms
Admin PcPrograms

Numarul mesajelor : 246
Varsta : 31
Location : Timisoara
Data de inscriere : 01/08/2008

https://pcprograms.forumgratuit.ro

Sus In jos

doresc o sugestie Empty Re: doresc o sugestie

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum